PHU PiechurBis Sp.Jawna
Bytniewscy & Jóźwicka

POLSKA - MAZOWIECKIE
08-430 Żelechów
Al. Wojska Polskiego 1
tel. 48 25 754 22 62
tel./fax +48 25 754 10 94


www.piechurbis.com.pl
marzena@piechurbis.com.pl

 
 

Firma 'PIECHUR BIS' powstała w 1993r. z inicjatywy Piotra Bytniewskiego. Jest średniej wielkości firmą zajmującą się produkcją obuwia ze skór naturalnych.
Specjalizujemy się w produkcji obuwia typu komfort. Casual - kolekcje obuwia modnego przeznaczone dla młodszego klienta oraz kolekcje obuwia eleganckiego i wygodnego skierowane do klienta dojrzałego. Niezależnie od rodzaju obuwia proponowane wzornictwo i kolorystyka zawsze uzależnione są od tendencji, jakie narzuca bieżąca moda.

 

Dolce Pietro to obuwie z najwyższej półki, szeroka gama butów eleganckich, młodzieżowych, męskich i damskich wykonanych z najlepszych skór, specjalnie profilowanych, o różnych tęgościach /szerokościach/ i kilku liniach dla najbardziej wymagających klientów - ceniących najwyższą jakoś a także wygodę - to but modny, szykowny i zauważalny, dający swobodę i komfort noszenia.

Buty pod tym znakiem trafiają do najlepszych sklepów na terenie całego kraju. Zyskały również sympatię klientów ze Słowacji, Czech, Węgier, Niemiec, Rosji i Ukrainy.

     
 

Zastosowanie wyłącznie wysokiej jakości materiałów, komponentów pochodzących od producentów krajowych i zagranicznych, pozwala urzeczywistniać wizje i pomysły projektantów i konstruktorów.

   
 

Jesteśmy stałym gościem Targów Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych w Poznaniu, to tam debiutują najnowsze kolekcje. W ostatnich latach firma z Targów Poznańskich przywieźliśmy do Żelechowa Złote Medale. 'PIECHUR BIS' stawia na wzornictwo, jakość i wygodę, to podstawowe elementy, z którymi właściciele firmy chcieliby, aby ich produkty były kojarzone.

Zapraszam do współpracy klientów hurtowych.

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

 

Google+